شرکت فراز تجهیز آسیا از سال 89 در زمینه تولید تجهیزات آزمایشگاهی ژئوتکنیک و مقاومت مصالح ساختمانی با استفاده از دانش روز، فعالیت خود را آغاز نموده و در حال حاضر به عنوان يكي از بزرگترين عرضه کنندگان این تجهیزات در ایران مفتخر است با رعایت اصول مهندسی بر طبق استاندارد هاي بين المللي به عرضه کالا به طیف وسیعی از مشتریان حقیقی و حقوقی در داخل و خارج از کشور بپردازد..
شركت فراز تجهیز آسیا با هدف جلب رضايت مشتريان و ارائه تجهيزاتي مبتنی بر تجربه و دانش، خود را ملزم به انتخاب بهترين ها نموده به طوری که هم اکنون به یک نشان تجاری ( (F.T.A مبدل گشته است همچنین این شرکت علاوه بر توليد، به تامین محصولات خارجی با برندهای معتبر نیز پرداخته است.
امید است با یاری خداوند و تلاش در مسیر اعتلای این صنعت و پشتیبانی شما عزیزان در این مهم بتوانیم به سهم خود، گام مؤثری در راستای توسعه و پیشرفت کشور باشیم.

“PayFor Essay” is an internet essay writing firm with over twelve decades of experience writing online. The owners and founders Rayagon and Bethany have made a system that anyone can use from anywhere on Write my paper the planet, and for very little cost. We have helped many generations of pupils finish their essays, term papers, dissertations, researches, presentations, and in addition to some other types of endeavors, by using”PayFor essay”. Our duty is to teach students how to efficiently create, format, and format their own essays and papers in a quick and effortless method. Essay founders will also be able to access”PayFor Essay” tools to assist them produce better essays.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *